Litoměřická muzejní noc 2022

Home / Litoměřická muzejní noc 2022

V pátek 20. května se centrum města Litoměřice a jeho okolí promění v pestrý festival výstav, vernisáží, tvůrčích dílen, hudebních, divadelních programů a dalších představení, které pro vás pod hlavičkou Litoměřické muzejní noci připravují oblíbené litoměřické kulturní spolky a instituce. Pro ty, “co to zaspali”, především pro děti a jejich rodiče, je připraven také speciální program sobotní.

Na letošní ročník Litoměřické muzejní noci vás srdečně zve 9 pořadatelů, kteří si pro vás připravili program na 10 různých místech města Litoměřice:
V pátek i v sobotu bude na litoměřickém náměstí k dispozici Informační stan, ve kterém návštěvníci obdrží program festivalu s mapou všech lokalit i všechny potřebné informace. V pátek bude Informační stan umístěn před Informačním centrem na Mírovém náměstí 16/8 a v sobotu před Diecézním muzeem na Mírovém náměstí 24/16.   

Litoměřickou muzejní noc finančně podpořilo Město Litoměřice. Akce je součástí Festivalu muzejních nocí 2022, který pořádá Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., s podporou Ministerstva kultury.

Změna programu vyhrazena. Sledujte nás na Facebooku a Instagramu.